• ŠKOLNÉ POPLATKY

• Štúdium na základných umeleckých školách je záujmová činnosť, preto platia žiaci školné.

Školné sa uhrádza v dvoch splátkach,

a to za 1. polrok školského roka so splatnosťou najneskôr do 30.9.

a za 2. polrok so splatnosťou najneskôr do 28.2. príslušného kalendárneho roka.

HUDOBNÝ ODBOR ( spev, hra na klavíri, hra na gitare, hra na basovej gitare,

hra na akordeóne, hra na heligónke, hra na husliach, hra na flaute,                                                    hra na bicie )

-  Individuálne štúdium

16,00  / mesiac – žiaci základného štúdia = 64, 00 € / (September- December)

25,00 € / mesiac – žiaci ŠPD = 100,00 € / (September-December)

Pri platbe cez internet-banking odporúčame uviesť

do správy pre prijímateľa meno žiaka a odbor,

pre správnu identifikáciu platieb.

IBAN: SK04 0900 0000 0052 0646 9499

Interná smernica č. 1/2023 POPLATKY SPOJENÉ SO ŠTÚDIOM nadobudla platnosť dňa 30.8.2023  po prerokovaní na RADE ŠKOLY.