• Hudobná náuka 14.2.

14. 2. 2022
            • Z dôvodu pozitivity žiaka v pondelok 14.2. 2022 bude prebiehať vyučovanie hudobnej náuky od 2. ročníka vyššie dištančnou formou.  Bližšie pokyny pošle vyučujúci žiakom do skupín.
            •  Žiaci prípravného štúdia a 1. ročníka majú vyučovanie podľa rozvrhu v škole.
            • Ďakujeme za pochopenie..
          • Hudobná náuka 7.2.

7. 2. 2022

Z dôvodu neprítomnosti vyučujúceho v pondelok 7.2. 2022 nebude prebiehať vyučovanie hudobnej náuky od 2. ročníka vyššie.   Žiaci prípravného štúdia a 1. ročníka majú vyučovanie podľa rozvrhu