• Prerušenie vyučovania

12. 12. 2022

Oznamujeme rodičom,  že v súlade s prevádzkovým poriadkom školy schváleným Regionálnym

úradom verejného zdravotníctva v Spišskej Novej Vsi a na základe potvrdenia

vysokej chorobnosti žiakov sa v SZUŠ Odorín a v Elokovanom pracovisku Jamník

PRERUŠUJE výchovno-vzdelávací proces od 13.12. do 16.12.2022 vrátane.

Vyučovanie sa začne dňa 19.12.2022.  Ďakujeme za pochopenie.

• Hudobná náuka 12.12.

11. 12. 2022

Oznamujeme žiakom, že v pondelok 12.12. sa Hudobná náuka v SZUŠ Odorín nevyučuje z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov. Individuálne vyučovanie bude prebiehať v normálnom režime podľa rozvrhu. Ďakujeme za pochopenie.

• Vyučovanie 9.12.

8. 12. 2022

Oznamujeme žiakom, že v piatok 9.12.2022 sa vyučovanie v SZUŠ Odorín nerealizuje z prevádzkových dôvodov. V Jamníku budú mať účinkujúci žiaci generálku koncertu od 14:00 hod. podľa dohody s triednym učiteľom.

• Nadpis