• Oznam o výberovom konaní

2. 2. 2023

Mgr. Silvia Kubovčíková, DiS. art., Odorín 72, 053 22 Odorín

v zmysle § 4 zákona č. 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie

riaditeľa  Súkromnej základnej umeleckej školy,  Odorín 65,  053 22 Odorín.

Kvalifikačné predpoklady:

- odborná a pedagogická spôsobilosť pre daný druh a typ školy v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

- najmenej päť rokov výkonu pedagogickej činnosti

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, občianska a morálna bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť.

Požadované doklady:

overené kópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

profesný životopis

doklad o dĺžke výkonu pedagogickej činnosti

písomný návrh koncepcie rozvoja školy

súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Uzávierka prijímania prihlášok  je 22.2.2023.

Prihlášky s označením „VÝBEROVÉ KONANIE“ posielajte na adresu:
            Mgr. Silvia Kubovčíková, DiS. art., 053 22 Odorín 72

Odorín, 21.01.2023